|
|
|
|
AAA
|
1st
|
KYLE LIDDEKE
|
AUTOMATIC
|
AAA
|
1st
|
WILLARD BRUGUIER JR.
|
AUTOMATIC
|
AAA
|
2nd
|
MATT MICHAELI
|
GREAT AMUSEMENT
|
AAA
|
2nd
|
WES WHITE
|
GREAT AMUSEMENT
|
AAA
|
3rd
|
ELLIOT MILK
|
D&E MITCHELL
|
AAA
|
3rd
|
JESSE DICUS
|
D&E MITCHELL
|
AAA
|
4th
|
CHANCE WIEDMEIER
|
MUSIC SERVICE
|
AAA
|
4th
|
DUSTIN BANGHART
|
MUSIC SERVICE
|
AAA
|
5-6th
|
JAY MEVERDEN
|
AUTOMATIC
|
AAA
|
5-6th
|
JON SCHUCH
|
AUTOMATIC
|
AAA
|
5-6th
|
DAN BOURNE
|
GREAT AMUSEMENT
|
AAA
|
5-6th
|
LANCE ALLEN
|
GREAT AMUSEMENT
|
AAA
|
7-8th
|
DARWIN HOHN
|
GREAT AMUSEMENT
|
AAA
|
7-8th
|
MITCH JOHNSON
|
GREAT AMUSEMENT
|
AAA
|
7-8th
|
JESSE IBARRA
|
TNT ENTERPRISES
|
AAA
|
7-8th
|
NEAL ANDERSON
|
TNT ENTERPRISES
|
AA
|
1st
|
CHARLES DUBRAY JR
|
DAK. AMUSEMENT
|
AA
|
1st
|
MIKE CAHOY
|
DAK. AMUSEMENT
|
AA
|
2nd
|
COURNEY TORGRUDE
|
AUTOMATIC
|
AA
|
2nd
|
SHANE TRUDO
|
AUTOMATIC
|
AA
|
3rd
|
BRAD WILSON
|
AUTOMATIC
|
AA
|
3rd
|
JASON ROUILLARD
|
AUTOMATIC
|
AA
|
4th
|
GREG SEHR
|
GREAT AMUSEMENT
|
AA
|
4th
|
RUSS PIES
|
GREAT AMUSEMENT
|
AA
|
5-6th
|
JOHN HEUER
|
GREAT AMUSEMENT
|
AA
|
5-6th
|
JOSH BIRD
|
GREAT AMUSEMENT
|
AA
|
5-6th
|
JED WHITTINGTON
|
TNT ENTERPRISES
|
AA
|
5-6th
|
JOEY MANN
|
TNT ENTERPRISES
|
AA
|
7-8th
|
NATE DELANEY
|
GREAT AMUSEMENT
|
AA
|
7-8th
|
PAUL BLUMENBURG
|
GREAT AMUSEMENT
|
AA
|
7-8th
|
NICK SCHAFFER
|
MUSIC SERVICE
|
AA
|
7-8th
|
PAT BUCK
|
MUSIC SERVICE
|
A
|
1st
|
JASON VANLIERE
|
UNITED GAMES
|
A
|
1st
|
WADE BERGAN
|
UNITED GAMES
|
A
|
2nd
|
MIKE WHIRLWIND SOLIDER
|
TNT ENTERPRISES
|
A
|
2nd
|
VINCENT BOLTZ
|
TNT ENTERPRISES
|
A
|
3rd
|
KELLY PIES
|
CRASE COIN
|
A
|
3rd
|
SCOTT TENNAPEL
|
CRASE COIN
|
A
|
4th
|
BRIAN BARBER
|
GREAT AMUSEMENT
|
A
|
4th
|
DAN ORTON
|
GREAT AMUSEMENT
|
A
|
5-6th
|
KIP BENTLEY
|
AUTOMATIC
|
A
|
5-6th
|
LLOYD NAPOLI
|
AUTOMATIC
|
A
|
5-6th
|
DAVE PEDERSON
|
MUSIC SERVICE
|
A
|
5-6th
|
MATT ENGELBRECHT
|
MUSIC SERVICE
|
A
|
7-8th
|
JAMES BLOKER
|
GREAT AMUSEMENT
|
A
|
7-8th
|
STEVE MUNSON
|
GREAT AMUSEMENT
|
A
|
7-8th
|
LEVI ROGERS
|
MANFORD MUSIC
|
A
|
7-8th
|
TONY BEERMAN
|
MANFORD MUSIC
|
B
|
1st
|
AARON SMITH
|
GREAT AMUSEMENT
|
B
|
1st
|
NATE KNUTH
|
GREAT AMUSEMENT
|
B
|
2nd
|
JEFF MOAN
|
MUSIVEND INC.
|
B
|
2nd
|
TROY THOMPSON
|
MUSIVEND INC.
|
B
|
3rd
|
ELDEN WANNA
|
HUB MUSIC
|
B
|
3rd
|
JEFF KIRNAN
|
HUB MUSIC
|
B
|
4th
|
CHRIS WELCH
|
D&E MITCHELL
|
B
|
4th
|
TIM HERRMANN
|
D&E MITCHELL
|
B
|
5-6th
|
JASON ENGEL
|
HUB MUSIC
|
B
|
5-6th
|
JOSH ROSE
|
HUB MUSIC
|
B
|
5-6th
|
ADAM SCHROEDER
|
MUSIC SERVICE
|
B
|
5-6th
|
NICK BRUNING
|
MUSIC SERVICE
|
B
|
7-8th
|
DAN NIELSEN
|
AUTOMATIC
|
B
|
7-8th
|
JAY TAYLOR
|
AUTOMATIC
|
B
|
7-8th
|
JIM HUGHES
|
TNT ENTERPRISES
|
B
|
7-8th
|
WILLY BECKERS
|
TNT ENTERPRISES
|
C
|
1st
|
LOWELL DECOTEAU
|
MUSIC SERVICE
|
C
|
1st
|
SCOTT SONNENBERG
|
MUSIC SERVICE
|
C
|
2nd
|
LANCE ARP
|
GREAT AMUSEMENT
|
C
|
2nd
|
MICHAEL MESSERSMITH
|
GREAT AMUSEMENT
|
C
|
3rd
|
CHAD NACE
|
GREAT AMUSEMENT
|
C
|
3rd
|
JENNIFER DIXON
|
GREAT AMUSEMENT
|
C
|
4th
|
JOHN MARESH
|
D&E MITCHELL
|
C
|
4th
|
MICHAEL PERMANN
|
D&E MITCHELL
|
C
|
5-6th
|
DAVE ROBINSON
|
D&E MITCHELL
|
C
|
5-6th
|
GREG ROBINSON
|
D&E MITCHELL
|
C
|
5-6th
|
CHAD GORDON
|
MUSIC SERVICE
|
C
|
5-6th
|
DARRELL ENGBRECHT
|
MUSIC SERVICE
|
C
|
7-8th
|
KEN MEYLOR
|
MUSIC SERVICE
|
C
|
7-8th
|
MATT NEWBERG
|
MUSIC SERVICE
|
C
|
7-8th
|
DUANNE LUNNE
|
TNT ENTERPRISES
|
C
|
7-8th
|
MICK ZINK
|
TNT ENTERPRISES
|
D
|
1st
|
ROGER HOUSEMAN JR.
|
D&E MITCHELL
|
D
|
1st
|
TERRY BRUGUIER JR
|
D&E MITCHELL
|
D
|
2nd
|
AARON STRUCK
|
MUSIC SERVICE
|
D
|
2nd
|
CODY KATZER
|
MUSIC SERVICE
|
D
|
3rd
|
HARRY MINOR
|
MUSIC SERVICE
|
D
|
3rd
|
KYLE GLENN
|
MUSIC SERVICE
|
D
|
4th
|
MATT SORENSON
|
MUSIC SERVICE
|
D
|
4th
|
WILLIE WERDEL
|
MUSIC SERVICE
|
D
|
5-6th
|
DYLAN WOODS
|
GREAT AMUSEMENT
|
D
|
5-6th
|
WADE MILES
|
GREAT AMUSEMENT
|
D
|
5-6th
|
ERIC RUST
|
UNITED GAMES
|
D
|
5-6th
|
TIM KUPHAL
|
UNITED GAMES
|
D
|
5-6th
|
TONY CAMPBELL
|
UNITED GAMES
|
D
|
7-8th
|
CHAD KASTEN
|
GREAT AMUSEMENT
|
D
|
7-8th
|
DARREN MULDER
|
GREAT AMUSEMENT
|
D
|
7-8th
|
LEE PLOTT
|
MUSIC SERVICE
|
D
|
7-8th
|
TROY JACKSON
|
MUSIC SERVICE
|
E
|
1st
|
JAY GABEL
|
MUSIC SERVICE
|
E
|
1st
|
KENNY PUEPKE
|
MUSIC SERVICE
|
E
|
2nd
|
CHAD KUCA
|
TNT ENTERPRISES
|
E
|
2nd
|
GARY FRANK
|
TNT ENTERPRISES
|
E
|
3rd
|
BYRON HETZEL
|
TNT ENTERPRISES
|
E
|
3rd
|
JIM CUNNINGHAM
|
TNT ENTERPRISES
|
E
|
4th
|
JIM NOVY
|
UNITED GAMES
|
E
|
4th
|
NICK BARRIE
|
UNITED GAMES
|
E
|
5-6th
|
JASON DION
|
D&E MITCHELL
|
E
|
5-6th
|
STERLING DION
|
D&E MITCHELL
|
E
|
5-6th
|
BILL CUNY
|
GREAT AMUSEMENT
|
E
|
5-6th
|
TONY BYRE
|
GREAT AMUSEMENT
|
E
|
7-8th
|
BROOKS RIEDEL
|
GREAT AMUSEMENT
|
E
|
7-8th
|
JESSE RIEDEL
|
GREAT AMUSEMENT
|
E
|
7-8th
|
JONATHAN SANDERS
|
HILLS VENDING
|
E
|
7-8th
|
MATT CERMAK
|
HILLS VENDING
|
F
|
1st
|
KEVIN STARK
|
FREIDEL MUSIC
|
F
|
1st
|
LORNE WEBER
|
FREIDEL MUSIC
|
F
|
2nd
|
CHRISTIAN BARRERA
|
RUSHMORE
|
F
|
2nd
|
JOSH WHITE
|
RUSHMORE
|
F
|
3rd
|
DAVE BOBBITT SR
|
MANFORD MUSIC
|
F
|
3rd
|
PAUL KAPPLER
|
MANFORD MUSIC
|
F
|
4th
|
CANDACE DVORAK
|
D&E MITCHELL
|
F
|
4th
|
TJ SCHACHT
|
D&E MITCHELL
|
F
|
5-6th
|
CHASE RYNO
|
DAK. AMUSEMENT
|
F
|
5-6th
|
MARTY RYNO
|
DAK. AMUSEMENT
|
F
|
5-6th
|
RICK VANDEN HOEK
|
GREAT AMUSEMENT
|
F
|
5-6th
|
TERRY HEIRIGS
|
GREAT AMUSEMENT
|
F
|
7-8th
|
APRIL LETCHER
|
GREAT AMUSEMENT
|
F
|
7-8th
|
CHAD MOSLEY
|
GREAT AMUSEMENT
|
F
|
7-8th
|
RALPH SCHMITZ
|
TNT ENTERPRISES
|
F
|
7-8th
|
TY VANDENHOEK
|
TNT ENTERPRISES
|
G
|
1st
|
JUSTIN LONGVILLE
|
TNT ENTERPRISES
|
G
|
1st
|
MATT JENSEN
|
TNT ENTERPRISES
|
G
|
2nd
|
HOLLIE ENGBRECHT
|
MUSIC SERVICE
|
G
|
2nd
|
KURT WEBER
|
MUSIC SERVICE
|
G
|
3rd
|
JASON WILSON
|
GREAT AMUSEMENT
|
G
|
3rd
|
JEREMY HAINES
|
GREAT AMUSEMENT
|
G
|
4th
|
SANDY AIKENS
|
GREAT AMUSEMENT
|
G
|
4th
|
TELLIS CAPELL
|
GREAT AMUSEMENT
|
G
|
4th
|
TERESA FETTERS
|
GREAT AMUSEMENT
|
G
|
5-6th
|
DONI STEWART
|
HICKS ENT.
|
G
|
5-6th
|
NATE HOLDEN
|
HICKS ENT.
|
G
|
5-6th
|
ANDREW COATS
|
MUSIC SERVICE
|
G
|
5-6th
|
JASON ARP
|
MUSIC SERVICE
|
G
|
7-8th
|
CHRIS WEBER
|
D&E MITCHELL
|
G
|
7-8th
|
JASON WEBER (emery)
|
D&E MITCHELL
|
G
|
7-8th
|
BRENDA BURFEIND
|
GREAT AMUSEMENT
|
G
|
7-8th
|
RAY HOINESS
|
GREAT AMUSEMENT
|
H
|
1st
|
DAN HEJNA
|
TNT ENTERPRISES
|
H
|
1st
|
RICH PECHOUS
|
TNT ENTERPRISES
|
H
|
2nd
|
BRENDA HICKS
|
UNITED GAMES
|
H
|
2nd
|
TORY VANDER ESCH
|
UNITED GAMES
|
H
|
3rd
|
BILL SOLES
|
TNT ENTERPRISES
|
H
|
3rd
|
KIRBY KRUSE
|
TNT ENTERPRISES
|
H
|
4th
|
BRANDON LARSON
|
FREIDEL MUSIC
|
H
|
4th
|
DONALD WILSON
|
FREIDEL MUSIC
|
H
|
5-6th
|
ARNOLD BLACK BULL
|
AUTOMATIC
|
H
|
5-6th
|
JAY MEVERDEN JR.
|
AUTOMATIC
|
H
|
5-6th
|
JONI HURD
|
HICKS ENT.
|
H
|
5-6th
|
NATHAN HURD
|
HICKS ENT.
|
H
|
7-8th
|
JULIE ROUSSEL
|
AUTOMATIC
|
H
|
7-8th
|
NOREEN PLUMAGE
|
AUTOMATIC
|
H
|
7-8th
|
ANTHONY IVERSON
|
CRASE COIN
|
H
|
7-8th
|
BRANDIS BENNETT
|
CRASE COIN
|
I
|
1st
|
BRAD MILES
|
MUSIVEND INC.
|
I
|
1st
|
PAT MILES
|
MUSIVEND INC.
|
I
|
2nd
|
BRETT LEVENE
|
MUSIC SERVICE
|
I
|
2nd
|
ZACH ANGELO
|
MUSIC SERVICE
|
I
|
3rd
|
DEREK MILES
|
MUSIC SERVICE
|
I
|
3rd
|
PAUL MILES
|
MUSIC SERVICE
|
I
|
4th
|
CODY STYLES
|
D&E MITCHELL
|
I
|
4th
|
SHAWN STYLES
|
D&E MITCHELL
|
I
|
5-6th
|
CHRIS HAEUSZER
|
GREAT AMUSEMENT
|
I
|
5-6th
|
DINA HOHN
|
GREAT AMUSEMENT
|
I
|
5-6th
|
BRIAN HORN
|
MUSIC SERVICE
|
I
|
5-6th
|
SHANE WEILAND
|
MUSIC SERVICE
|
I
|
7-8th
|
BOB BOELKE
|
AUTOMATIC
|
I
|
7-8th
|
NATHANIEL SEVERSON
|
AUTOMATIC
|
I
|
7-8th
|
ERIC HAINES
|
CRASE COIN
|
I
|
7-8th
|
JERRY KYTE
|
CRASE COIN
|
J
|
1st
|
BRAD IRWIN
|
CRASE COIN
|
J
|
1st
|
CHRIS PIERCE
|
CRASE COIN
|
J
|
2nd
|
JUSTIN LAUTT
|
D&E MITCHELL
|
J
|
2nd
|
ZEKE SCHUMM
|
D&E MITCHELL
|
J
|
3rd
|
CHAD ENGELS
|
D&E MITCHELL
|
J
|
3rd
|
CHRISTOPHER KAUK
|
D&E MITCHELL
|
J
|
4th
|
ANNA MCDOUGLE
|
TNT ENTERPRISES
|
J
|
4th
|
LEAH SCHRYVERS
|
TNT ENTERPRISES
|
J
|
5-6th
|
JASON PEARSON
|
CRASE COIN
|
J
|
5-6th
|
SARA PEARSON
|
CRASE COIN
|
J
|
5-6th
|
BRAD FODNESS
|
GREAT AMUSEMENT
|
J
|
5-6th
|
PAUL STAMP
|
GREAT AMUSEMENT
|
J
|
7-8th
|
NIKKI YOUNT
|
GREAT AMUSEMENT
|
J
|
7-8th
|
ROD HARMS
|
GREAT AMUSEMENT
|
J
|
7-8th
|
JEFF BORMANN
|
MUSIC SERVICE
|
J
|
7-8th
|
MIKE CATRETT
|
MUSIC SERVICE
|
K
|
1st
|
CHAD WHITE
|
GREAT AMUSEMENT
|
K
|
1st
|
ERIC JOHNSON
|
GREAT AMUSEMENT
|
K
|
2nd
|
SCOTT PARAMO
|
HILLS VENDING
|
K
|
2nd
|
TYLER RIELLY
|
HILLS VENDING
|
K
|
3rd
|
GINA ANDERSON
|
TNT ENTERPRISES
|
K
|
3rd
|
LORI NEUBAUER
|
TNT ENTERPRISES
|
K
|
4th
|
DESIREE BUNGER
|
GREAT AMUSEMENT
|
K
|
4th
|
DJ YOST
|
GREAT AMUSEMENT
|
K
|
5-6th
|
BRIAN MEHLHAFF
|
D&E MITCHELL
|
K
|
5-6th
|
NOLA REMMERS
|
D&E MITCHELL
|
K
|
5-6th
|
CHEYENNE FORD
|
MUSIC SERVICE
|
K
|
5-6th
|
JD COLLINS
|
MUSIC SERVICE
|
K
|
7-8th
|
CHAD DESY
|
MUSIC SERVICE
|
K
|
7-8th
|
JOHN PHILLIPS II
|
MUSIC SERVICE
|
K
|
7-8th
|
BRENDA STOCKMAN
|
TNT ENTERPRISES
|
K
|
7-8th
|
DAVID STOCKMAN
|
TNT ENTERPRISES
|
L
|
1st
|
GRACE COURNOYER
|
GREAT AMUSEMENT
|
L
|
1st
|
RYAN COURNOYER
|
GREAT AMUSEMENT
|
L
|
2nd
|
CAROL HARTMAN
|
CRASE COIN
|
L
|
2nd
|
STEVE HARTMAN
|
CRASE COIN
|
L
|
3rd
|
CECELIA COTTIER
|
TNT ENTERPRISES
|
L
|
3rd
|
ROXANNE COTTIER
|
TNT ENTERPRISES
|
L
|
4th
|
ALEESHA DEKNIKKER
|
MUSIC SERVICE
|
L
|
4th
|
TIFFANY THOMPSON
|
MUSIC SERVICE
|
L
|
5-6th
|
CRYSTAL MARINER
|
GREAT AMUSEMENT
|
L
|
5-6th
|
HEATHER PRESTIN
|
GREAT AMUSEMENT
|
L
|
5-6th
|
SCOTT JOHNSON
|
MUSIVEND INC.
|
L
|
5-6th
|
TRACEY STANEVICH
|
MUSIVEND INC.
|
L
|
7-8th
|
JOJO WARNER
|
FREIDEL MUSIC
|
L
|
7-8th
|
JUSTIN DAME
|
FREIDEL MUSIC
|
L
|
7-8th
|
CRAIG KREMPGES
|
MUSIC SERVICE
|
L
|
7-8th
|
DENIS KREMPGES
|
MUSIC SERVICE
|
M
|
1st
|
DAVID POWNELL
|
MUSIC SERVICE
|
M
|
1st
|
ERIC LANG
|
MUSIC SERVICE
|
M
|
2nd
|
FAYE HEINES
|
D&E MITCHELL
|
M
|
2nd
|
JOY FOTT
|
D&E MITCHELL
|
M
|
3rd
|
BEN KLUNDER
|
CRASE COIN
|
M
|
3rd
|
JOSH RUPP
|
CRASE COIN
|
M
|
4th
|
DONNA SIVERTSEN
|
D&E MITCHELL
|
M
|
4th
|
SARA WEBER
|
D&E MITCHELL
|
M
|
5-6th
|
BARBARA DOUD
|
AUTOMATIC
|
M
|
5-6th
|
PEGGY SPROAT
|
AUTOMATIC
|
M
|
5-6th
|
JAMIE SOLES
|
TNT ENTERPRISES
|
M
|
5-6th
|
TARA BECKERS
|
TNT ENTERPRISES
|
M
|
7-8th
|
SCOTT MASSEY
|
GREAT AMUSEMENT
|
M
|
7-8th
|
SHERRY BORDEN
|
GREAT AMUSEMENT
|
M
|
7-8th
|
BEAU BABBY
|
TNT ENTERPRISES
|
M
|
7-8th
|
SHELLEY BABBY
|
TNT ENTERPRISES
|
N
|
1st
|
JEANIE BREEN
|
MUSIVEND INC.
|
N
|
1st
|
TOM LAMBERT
|
MUSIVEND INC.
|
N
|
2nd
|
RACHEL VALANDRA
|
AUTOMATIC
|
N
|
2nd
|
TATIYE JENSEN
|
AUTOMATIC
|
N
|
3rd
|
ASHLIE HURD
|
GREAT AMUSEMENT
|
N
|
3rd
|
TONYA ELLIS
|
GREAT AMUSEMENT
|
N
|
4th
|
ROBIN STAI
|
MANFORD MUSIC
|
N
|
4th
|
TOM STAI
|
MANFORD MUSIC
|
N
|
5-6th
|
COREEN WIEBER
|
GREAT AMUSEMENT
|
N
|
5-6th
|
SABRINA STOFFER
|
GREAT AMUSEMENT
|
N
|
5-6th
|
CHARLES SCHMITZ
|
GREAT AMUSEMENT
|
N
|
5-6th
|
TODD SHARP
|
GREAT AMUSEMENT
|
N
|
7-8th
|
CHERYL HILL
|
GREAT AMUSEMENT
|
N
|
7-8th
|
DAVE KLEINSASSER
|
GREAT AMUSEMENT
|
N
|
7-8th
|
BRENDA CHRISTENSEN
|
HUB MUSIC
|
N
|
7-8th
|
SARAH BIERSCHBACH
|
HUB MUSIC
|
O
|
1st
|
DAVID JORGENSON
|
HUB MUSIC
|
O
|
1st
|
KENT KREIN
|
HUB MUSIC
|
O
|
2nd
|
BECKY POLLREISZ
|
MUSIVEND INC.
|
O
|
2nd
|
BRIAN DOOP
|
MUSIVEND INC.
|
O
|
3rd
|
JOEY OBORNEY
|
MUSIC SERVICE
|
O
|
3rd
|
MATT STRICKERS
|
MUSIC SERVICE
|
O
|
4th
|
BRENDA CRAMER
|
MUSIC SERVICE
|
O
|
4th
|
DUANE CRAMER
|
MUSIC SERVICE
|
O
|
5-6th
|
BABE RYNO
|
DAK. AMUSEMENT
|
O
|
5-6th
|
BOB RYNO
|
DAK. AMUSEMENT
|
O
|
5-6th
|
AMY HOFER
|
MUSIC SERVICE
|
O
|
5-6th
|
MICHELLE NESS
|
MUSIC SERVICE
|
O
|
7-8th
|
ASHLEY WEBER
|
AUTOMATIC
|
O
|
7-8th
|
KRYSTAL WEBER
|
AUTOMATIC
|
O
|
7-8th
|
BRENT DETERS
|
MUSIC SERVICE
|
O
|
7-8th
|
PATRICK ORDAL
|
MUSIC SERVICE
|
P
|
1st
|
JILL LENTSCH
|
MUSIC SERVICE
|
P
|
1st
|
MISTY WELLS
|
MUSIC SERVICE
|
P
|
2nd
|
KARMYN KINDLE
|
AUTOMATIC
|
P
|
2nd
|
MICHELLE MEYER
|
AUTOMATIC
|
P
|
3rd
|
COURTNEY STRUBLE
|
GREAT AMUSEMENT
|
P
|
3rd
|
EMILY TREVOR
|
GREAT AMUSEMENT
|
P
|
4th
|
KAYLA PETERSON
|
HUB MUSIC
|
P
|
4th
|
TERI VETCH
|
HUB MUSIC
|
P
|
5-6th
|
DELBERT PAULSON
|
DAK. AMUSEMENT
|
P
|
5-6th
|
MILES MELIUS
|
DAK. AMUSEMENT
|
P
|
5-6th
|
TORY TRACY
|
DAK. AMUSEMENT
|
P
|
7-8th
|
NICOLE JANSSEN
|
D&E MITCHELL
|
P
|
7-8th
|
RENEE BARTLETT
|
D&E MITCHELL
|
P
|
7-8th
|
HUNTER SASSE
|
MUSIC SERVICE
|
P
|
7-8th
|
KASSY BOYER
|
MUSIC SERVICE
|
Q
|
1st
|
JENNIFER FISCHER
|
D&E MITCHELL
|
Q
|
1st
|
KARA ENGEL
|
D&E MITCHELL
|
Q
|
2nd
|
JASON PAULSON
|
DAK. AMUSEMENT
|
Q
|
2nd
|
STACIA PAULSON
|
DAK. AMUSEMENT
|
Q
|
3rd
|
DJ MAXWELL
|
HILLS VENDING
|
Q
|
3rd
|
JODEE SHANNON
|
HILLS VENDING
|
Q
|
4th
|
CINDY SIMON
|
FREIDEL MUSIC
|
Q
|
4th
|
KAREN TENNANT
|
FREIDEL MUSIC
|
Q
|
5-6th
|
ALBERT DOMINGUEZ
|
AUTOMATIC
|
Q
|
5-6th
|
CHERYL HANNA
|
AUTOMATIC
|
Q
|
5-6th
|
LORI NIGHTWINE
|
RUSHMORE
|
Q
|
5-6th
|
NINA MOORE
|
RUSHMORE
|
Q
|
7-8th
|
BILLY VOLEK
|
MUSIC SERVICE
|
Q
|
7-8th
|
BREANN RICHARDS
|
MUSIC SERVICE
|
Q
|
7-8th
|
KRISTA YUNGINGER
|
MUSIC SERVICE
|
Q
|
7-8th
|
NEISHA BJORKLUND
|
MUSIC SERVICE
|
|